www.radiestezja.szczecin.pl
strona główna kontakt mapa strony
ADA Zakład Usług Radiestezyjnych

ŚRODOWISKO A ZDROWIE


   Jeżeli masz kłopoty ze zdrowiem - chorujesz, a pomoc medycyny jest mało skuteczna lub żadna - należy koniecznie kompleksowo przebadać Twoje środowisko - miejsca: spania, odpoczynku, pracy. Koniecznie ustalić i usunąć przyczynę choroby. Wówczas medycyna i lekarz dopiero może poradzić sobie z chorobą - jeżeli nie będzie za późno.

Lepiej zapobiegać chorobie - niż ją leczyć!

   Jako profesjonalista - ustalam i usuwam przyczynę choroby.
   Na zasadzie harmonii energii - chorym osobom:
- doradzam (ustalam) sposoby i metody leczenia,
- dobieram najodpowiedniejszego bioenergoterapeutę.

   Taka metoda daje efekty. Można to sprawdzić. Innej drogi nie ma!


ŚRODOWISKO A CHOROBY

Szkodliwe promieniowanie środowiska może być przyczyną różnych chorób:

- spanie na cieku wodnym,
- siedzenie w miejscu napromieniowanym
  geopatycznie,
- odporność w znacznym stopniu osłabia
  szkodliwe promieniowanie komputera,
  przy którym spędza się całe godziny,
- długie rozmowy przez telefon komórkowy
  i bezprzewodowy stwarzają zagrożenie
   rakiem mózgu i utratą wzroku,
- spanie: 5 do 7 lat na silnym
  promieniowaniu geopatycznym ( żyły wodne ) oraz wysokim PEM
  powoduje bardzo duże zmiany chorobowe.

   Choroba - to skutek oddziaływania szkodliwego promieniowania środowiska i nie tylko. Dlatego należy usunąć przyczynę choroby, a skutek czyli chorobę dopiero lekarze mogą zlikwidować. Inna droga jest raczej niemożliwa lub bardzo trudna. Choroba może wrócić! Do tego dochodzi jeszcze pozytywne myślenie, postrzeganie świata i ludzi. Ale to jest już inne zagadnienie, również bardzo ważne.

   Środowisko szkodliwe należy neutralizować w odpowiedni sposób. Nauczyć się żyć i myśleć pozytywnie. A świat stanie się piękniejszy ( w naszym odczuciu ).

   Moje odpromienniki neutralizują szkodliwe środowisko, wprowadzając pozytywne promieniowanie. Stwarzają korzystne środowisko. Człowiek zaczyna się czuć dobrze. Nie powinien chorować. Radiestezyjnie można to sprawdzić.


CHROŃ SWOJE ZDROWIE!

   Ilu tragedii można by uniknąć, gdyby nasze domy i miejsca pracy zostały przebadane przez zawodowych radiestetów. Czasem ludzie ciężko chorują tylko dlatego, że długo przebywają w zasięgu szkodliwego promieniowania strefy geopatycznej (cieku). Aż trudno w to uwierzyć, zwłaszcza, że te "złe fale" są niewidzialne, niesłyszalne i - dla zwykłego zjadacza chleba - niewyczuwalne.

   Przebywanie na obszarze objętym promieniowaniem pasm geopatycznych, czyli tzw. popularnie "żył wodnych" jest bardzo szkodliwe dla organizmu człowieka i może być powodem wielu dolegliwości: złego samopoczucia, migreny, bezsenności, bólu mięśni, nerwowości i innych. Łącznie z zawałem serca i chorobą nowotworową.

   Często do chorego lekarz powinien przychodzić wraz z zawodowym radiestetą. Jeden przepisuje lekarstwa, usuwa chorobę, czyli skutek szkodliwego promieniowania środowiska. Drugi likwiduje szkodliwe środowisko, czyli usuwa przyczynę choroby. Wówczas będą efekty wyleczenia chorego. Inaczej efektów nie będzie.

  • Jeżeli śpicie Państwo w napromieniowanym pomieszczeniu, sen przestaje być wypoczynkiem.
  • Jeżeli stanowisko pracy znajduje się na pasie geopatycznym, ulegacie Państwo szybkiemu zmęczeniu, a praca staje się mniej wydajną.
NIE LEKCEWAŻCIE TEGO! TO WARTO SPRAWDZIĆ!
  • Przyjmuję zgłoszenia oraz zapewniam pełne profesjonalne zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem: mieszkań - biur - budynków.
  • Lokalizuję pasma geopatyczne terenów przeznaczonych pod zabudowę.
  • Lokalizuję miejsca na wykonywanie ujęć wody.