www.radiestezja.szczecin.pl
strona główna kontakt mapa strony
ADA Zakład Usług Radiestezyjnych

BEZPIECZNY DOM


   Jeśli zauważymy, że źle sypiamy, rano wstajemy zmęczeni czy nawet z bólem głowy, a nocując gdzie indziej, czujemy się o wiele lepiej; jeśli nasze dziecko uparcie przekręca się w łóżku i źle sypia, kwiaty źle rosną i usychają, często chorujemy - są to sygnały, że nasz dom (mieszkanie) nie jest za "zdrowy".


   Wtedy zwracamy się o pomoc do ludzi o odpowiednich predyspozycjach, którzy wykrywają różne promieniowania - czyli do radiestetów. Radziłbym zwracać się do radiestetów, którzy zawodowo już od wielu lat zajmują się takimi usługami w wyspecjalizowanych firmach oraz mają uprawnienia czeladnika lub mistrza radiestezji w rzemiośle radiestezja.

   Radiesteta profesjonalny, wykonując ekspertyzę, dokonuje oceny zdrowotnej całego naszego środowiska. Uwzględnia wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne takich czynników chorobotwórczych jak:

- promieniowanie geopatyczne
  (żył wodnych, anomalii geologicznych)
- promieniowanie siatki geobiologicznej
  (szwajcarskiej) i diagonalnej
- promieniowanie elektromagnetyczne
- materiały budowlane
- promieniowanie radioaktywne
- fitotronika - wpływ roślin
- ustawianie mebli zgodnie z zasadami
  feng shui
- kolorystyka ścian
- promieniowanie kształtu.

   Promieniowanie geopatyczne pochodzi od żył wodnych i anomalii geologicznych. Najlepszym sposobem ochrony przed nim jest oczywiście opuszczenie strefy, w której to promieniowanie występuje. Należy więc pamiętać, że lokalizację pod przyszły dom mieszkalny powinien wskazać radiesteta. Jeśli to możliwe, przed zakupem nowego mieszkania należy je również sprawdzić pod względem występowania promieniowania geopatycznego.

   Jeśli budynek jest w trakcie budowy, można go zabezpieczyć przez indywidualnie zaprojektowaną przez radiestetę wylewkę białkową. Natomiast, jeśli już mieszkamy, a nasze mieszkanie ma taki układ, że nie uciekniemy z łóżkiem czy biurkiem z miejsc zagrożonych promieniowaniem, wtedy jesteśmy skazani na zastosowanie różnego rodzaju odpromienników. Działanie ich polega na tym, że promieniowanie geopatyczne zostaje osłabione, w dużym stopniu zneutralizowane lub całkowicie wytłumione.


Kuchenki mikrofalowe !

   Wykonuję badanie promieniowania mikrofalowego w działającej kuchence mikrofalowej oraz udzielam porad jak korzystać z kuchenki mikrofalowej aby nie szkodzić sobie i swojej rodzinie.